30 november 2006

Evenement Idee: alternatieve wintersport in Tignes

Rubrieken

Begin 2007 is Tignes het centrum van de alternatieve wintersport. Voor het derde seizoen op rij wordt het evenement Tignes Airwaves georganiseerd. Speciaal voor het event komt Tignes met aanbiedingen.
Van 8 tot 12 januari 2007 is Tignes dé verzamelplaats voor ‘s werelds beste skiërs, snowboarders, freestyle motorcrossers (FMX) en mountainbikers. Zij meten hun krachten op disciplines als slopestyle, halfpipe, boardercross, fourcross, freeride en freestyle motorcross. Genoeg ingrediënten dus voor grootse sprongen, roekeloze acties, spectaculaire afdalingen en heel veel kijkplezier. Verder zijn er voor de toeschouwers verschillende live optredens en goede feesten.

Tignes Airwaves is voor de 150 aanwezige riders de gedroomde gelegenheid om hun conditie te testen vóór de X Games en de US Open, twee van de grootste freestyle en extreemsportcompetities ter wereld. Alleen de beste riders schrijven dan ook geschiedenis tijdens de Tignes Airwaves.
De aanbiedingen:
> Tignes Réservation stelt u gedurende 1 week gratis een appartement ter beschikking bij de aankoop van 4 skipassen voor volwassenen, dat is €169,50 pp.

> Tignes Réservation biedt u gratis 2 6-daagse skipassen aan bij elke reservering van 1 week voor 2 personen in een hotel.

> Inlichtingen en reserveringen: http://www.tignesreservation.net

Het programma van de Tignes Airwaves, seizoen III:
> Maandag 8 januari Freeride
> Dinsdag 9 januari Ski X
> Woensdag 10 januari Halfpipe ski en snowboard / avondfinales
> Donderdag 11 januari Slopestyle ski en snowboard / Show FMX
> Vrijdag 12 januari Four X MTB
Relevante Links: