14 december 2006

Kdz! Winter evenement geannuleerd

Rubrieken

Kdz! Winter 2006, het bijzondere familie-uitje tijdens de kerstvakantie in de Amsterdam RAI, vindt geen doorgang. De organisatie heeft het evenement moeten afblazen omdat het niet mogelijk bleek om voldoende échte sneeuw te krijgen.
Een gebrek aan stikstof, een grondstof die onmisbaar is voor de productie van de sneeuw, is daar de oorzaak van. En zonder sneeuw zou een van de belangrijkste basisonderdelen van het evenement vervallen.
De verhaallijn in de voorstelling, waarbij het Koning Winter niet lukt om het winter te laten worden, is waarheid geworden voor de organisatie van het evenement.

De drie organiserende partners van het evenement: KRO, Original Concepts en Polar Technologies Europe, hebben daarom moeten besluiten het evenement niet te laten doorgaan . De organisatoren betreuren het zeer dat zij dit besluit hebben moeten nemen. “Kwaliteit en een geweldige beleving voor de bezoeker staan voorop en die kunnen onvoldoende gewaarborgd worden. Er is met een groot aantal mensen en partijen zeer hard gewerkt om Kdz! Winter tot een succes te maken.”
Alle personen die kaarten gekocht hebben bij de diverse verkooppunten, krijgen hun geld terug.

De organiserende partijen hebben wel besloten Kdz! Winter alsnog in dezelfde periode in 2007 te organiseren.