22 december 2006

Bevents vertolkt Nieuwe Werken van Microsoft naar evenement

Rubrieken

Microsoft komt in 2007 met drie nieuwe producten. Daar omheen ontwikkelde de softwaregigant de Nieuwe Werken-visie. Bevents zette die visie centraal tijdens de productintroductie.

Het bureau uit Zeist ontwikkelde voor haar vaste klant Microsoft een event waarbij de rol van mensen in organisaties en de vier factoren van het Nieuwe Werken centraal stonden. Ruim 1250 genodigden kwamen naar De Doelen voor de introductie van de Microsoftproducten Vista, Office System 2007 en Exchange Server 2007.

Lans voor vaste klant
Alex Renes van Bevents brak een lans voor 'de vaste klant in de eventbranche': "Als partner van een bedrijf spreek je hun taal, je kent de doelgroepen en je kunt kritisch zijn."
Meer in FZ

Veel meer over het Microsoft evenement als onderdeel van de marketingcommunicatie, Bevents en de uitgesproken mening van Alex Renes in de eerste FZ van 2007.