
In de WTC Expo in Leeuwarden opende de Commissaris van de Koningin, John Jorritsma, de sitevisit. Jant van Dijk daagde namens Beleef Friesland, de gasten uit om de komende dagen hun zintuigen te prikkelen. 'Want Fryslân is een provincie die je moet beleven en proeven. De veelzijdigheid, authenciteit en de Friese gastvrijheid maken deze provincie uniek', aldus Van Dijk.
De gasten konden kiezen uit drie gevarieerde programma’s. Anders congresseren en vergaderen liet de gasten bijzondere locaties voor bijeenkomsten en activiteiten zien. Puur Friesland nam de bezoeker mee in de wereld van de Friese gastvrijheid, authenticiteit en culinaire mogelijkheden in en rondom Sneek. Tijdens het derde programma Waddenexperience beleefden de meetingplanners de mogelijkheden van het Waddengebied, door een bezoek aan Vlieland.
Beleef Friesland heeft in samenwerking met organisatiebureaus de tweedaagse georganiseerd om Friesland en het Waddengebied als zakelijke bestemming in de etalage te zetten.