9 november 2011

XSAGA organiseert evenement voor Veronica Magazine

Door Sjoerd Weikamp

Rubrieken

EVENEMENTENBUREAU CONCEPTONTWIKKELING - Veronica Magazine lanceerde het vernieuwde magazine onlangs tijdens een evenement, geproduceerd door XSAGA.

Veronica Uitgeverij onderstreepte deze avond haar ambitie om marktleider te blijven in zowel de offline- als de online variant van dit weekblad. Als smakelijk covermodel was Doutzen Kroes aangetrokken. Zij sierde de eerste vernieuwde cover. Speciaal ter gelegenheid van de lancering van het nieuwe magazine, onthulde presentatrice en nieuwe columniste Lauren Verster samen met enkele directieleden van Veronica Uitgeverij, het grootste blad van de wereld.

Met deze geslaagde recordpoging zal Veronica Magazine een vermelding krijgen in het Guinesss Book of Records. Onder de klanken van ‘One moment in time’ -gezongen door Glennis Grace- hief het aanwezige publiek een glas bubbels ter felicitatie van deze unieke en historische gebeurtenis.