5 februari 2014

Wie wordt Dagvoorzitter vh Jaar: De Jong, Bouwhuis, Mollee of Laheij?

Door Sjoerd Weikamp
SPREKER DAGVOORZITTER - Een nieuwe award in de event- en congresmarkt: de Dagvoorzitter van het Jaar. In de belangrijkste categorie, ‘Dagvoorzitter van het Jaar 2013’, zijn er nog vier genomineerden over gebleven van de acht kandidaten, die op de shortlist stonden: Rens de Jong, Maarten Bouwhuis, Rutger Mollee en Anouschka Laheij.

‘Beste dagvoorzitterschap 2013’: één specifiek optreden waarbij de winnaar de bijeenkomst aantoonbaar naar een beter resultaat heeft getild. Drie van de vijf kandidaten zijn nu genomineerd:
- Stefan Wijers
- Lars Sorensen
- Jim Stolze.

In de laatste categorie ‘Talent van het jaar’ zijn twee jonge dagvoorzitters genomineerd:
- Rick van der Kleij
- Eva Brouwer.

De jury zal in de komende weken van iedere genomineerde opdrachtgevers ondervragen, waarna de winnaars bekend gemaakt worden.

Over waar, wanneer en hoe de uitslag bekend gemaakt wordt, blijft de jury nog even vaag. Juryleden Nico Meyer (MeetingMonitor/Congreswereld.nl), Roel Dekker (NextNovelty), Mike van der Vijver (MindMeeting), Maarten Schram (IDEA), Marga Groot Zwaaftink (Commgres) en juryvoorzitter Jan-Jaap In der Maur (Dagvoorzitter.nl) laten allemaal glimlachend weten: ‘we houden iedereen graag in spanning en gaan voor de grote verrassing’.