
Het zal het eerste Park Inn by Radisson hotel in Nederland worden. 'Park Inn by Radisson is een jong, fris en dynamisch middensegment merk dat een vertrouwenswaardig en gepersonaliseerd verblijf in een goede prijs-kwaliteit verhouding aanbiedt', aldus de hotelketen.
'Het ligt in onze bedoeling om Park Inn by Radisson te ontwikkelen in de belangrijkste Europese sleutelbestemmingen - Amsterdam stond dan ook aan de top van onze wenslijst! Met de opening in Amsterdam, zal Park Inn by Radisson aanwezig zijn in vier van de vijf drukste luchthavens in Europa: London Heathrow, Paris Charles de Gaulle, Frankfurt Rhein-Main, en Amsterdam Schiphol', zegt Kurt Ritter, President & CEO Rezidor. 'Rezidor is één van de grootste hoteloperators in luchthavens. De groep beheert ook een Radisson Blu Hotel met 279 kamers aan Amsterdam Schiphol.'
Vergaderruimte
Naast 150 moderne en comfortabele gastenkamers, zal het nieuwe hotel ook een restaurant, bar, gym en ongeveer 150 m² vergaderruimte bieden. Bovendien zal het hotel over 150 parkeerplaatsen beschikken en zullen gasten kunnen genieten van voordelige “park & fly” arrangementen.