Meer informatie over het evenement is te vinden via R² Festival. Naast de nieuwe liveshow bestaat het festival uit zeven extra stages die worden gehost door verschillende labels en clubs uit de techno- en dancescene.
Nieuwe productie met holografische techniek
De nieuwe liveshow van Reinier Zonneveld draait om een speciaal ontworpen zeshoekig podium met een geïntegreerd holografisch 3D-systeem. De visuals worden vanuit meerdere hoeken geprojecteerd en zijn volledig gesynchroniseerd met de liveperformance. Volgens de organisatie is dit de grootste productie die tot nu toe voor een show van de Nederlandse techno-artiest is ontwikkeld.
Zonneveld zegt over de nieuwe productie: ‘Hier hebben we drie jaar aan gewerkt. Het hexagonale podium en het holografische 3D-ontwerp zijn ontwikkeld om bezoekers een ervaring te bieden die alleen tijdens deze show te beleven is.’
Acht podia tijdens derde festivaleditie
Naast de première van de nieuwe liveshow biedt R² Festival ruimte aan zeven extra podia, geprogrammeerd in samenwerking met labels en clubs uit binnen- en buitenland. Daarmee combineert het evenement een eigen festivalconcept met programmering van externe partners.
De line-up van de 2026-editie bestaat onder meer uit 6EJOU, Brenda Serna, Bonnie Strange, Charly Lownoise, Mental Theo, Human Rias, Klaudia Gawlas, Kiki Solvej, Kruelty, Lari Luke, Chris Liebing, Oliver Weiter, Reinier Zonneveld, Sandy Kletz, Secret Cinema, VE/RA en een mystery guest.