festival op de ring
18 december 2025

Projectfilm ‘Amsterdam 750 jaar – Festival Op de Ring’ online

Rubrieken

De projectfilm Amsterdam 750 jaar – Festival Op de Ring is vanaf nu online beschikbaar. De film werd geproduceerd in opdracht van de Gemeente Amsterdam.

Het festival vond plaats op 21 juni, de langste dag van het jaar. Voor één dag veranderde de Ring A10 in een ongekend podium voor de stad dat plek bood aan een bonte verzameling van activiteiten, optredens en ontmoetingen. De film van 44 minuten toont het proces van de totstandkoming van dit complexe project door de ogen van de makers én de deelnemers. Zo ervaren we de uitdagingen van de gemeente en de producenten rondom bijvoorbeeld ticketing en logistiek, leven we mee met Guno en Alexander, die gingen trouwen op de ring en zijn we te gast bij op het balkon van Lies dat letterlijk over de A10 hangt.

Naslagwerk en lesmateriaal

De gemeente Amsterdam bedankt met deze film alle deelnemers, vrijwilligers, event partners, crew en bezoekers van dit unieke evenement. De video is daarnaast bedoeld als naslagwerk en lesmateriaal voor event-opleidingen. Festival Op de Ring is het resultaat van een unieke samenwerking tussen Tribe Company, Backbone International, BEE Agency, Kingcanary, en Skills Crowd Management.