1 augustus 2008

M!CE Travel organiseert derde M!CE & Business Travel Fair

Door Sjoerd Weikamp

Rubrieken

Na het succes van de vorige twee edities, vindt op woensdag 8 oktober 2008 de derde editie van de M!CE & Business Travel Fair plaats. Dit jaar in het Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center.

'Vanwege een zeer breed scala aan vergader- en congresfaciliteiten en een uitstekende ligging, is het Sheraton een perfecte M!CE en Business Travel locatie. Het Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center is het enige vijfsterren hotel met directe toegang tot de aankomst- en vertrekhallen op Schiphol' schetst de organisatie de ideale locatie.

De M!CE & Business Travel Fair in het kort:
• Een beursvloer met vele internationale en nationale M!CE organisaties (exposanten zijn onder meer: verkeersbureaus, airlines, hotelketens, incentivebureaus, business travelagents, eventorganisatoren en nog veel meer….).
• Diverse thematische workshops en educatieve sessies.
• Een interessante gastspreker.
• Award-uitreiking ‘Duurzaam Ondernemen’.

Een bezoek aan de M!CE & Business Travel Fair is kosteloos. Aanmelden kan via de website: www.miceandbusinesstravelfair.nl daar vindt u ook meer informatie over de beurs.