22 november 2016

Intel en Disney gebruiken drones als vervanger voor lichtshow en vuurwerk

Door Sjoerd Weikamp
EVENEMENTENTECHNIEK - De drone, we hebben het er al veel over gehad. Wat wel mag, wat niet. Met de juiste vergunning en niet boven het publiek kan er veel, ook op uw evenement. Dat hebben ze zich bij Intel en Disney ook beseft. Intel brak zelfs het wereldrecord door met 500 drones een complete lichtshow te geven. Disney creëerde met de drones van Intel een heuse kerstshow. Maar er kan nog veel meer, kijk maar mee:

Intel: wereldrecord
Intel brak het wereldrecord: liefst 500 drones gingen tegelijkertijd de lucht in. Alleraardigst voor een business event. De ruim half miljoen views op Youtube zijn dan nog maar een extraatje.

Walt Disney: kerstshow
Bezoekers van Walt Disney World kunnen tijdens de feestdagen genieten van een droneshow in kerstthema:

Sky Magic bij Mt. Fuji
En dat drones met de nodige creativiteit en muzikale ondersteuning ook echt tot een prachtshow kunnen komen, bewijzen ze in Japan:

Dansende drones
Het hoeft niet altijd groots en veel om toch indruk te maken, zoals deze dansende drones: