
'We zijn blij verrast door de vele positieve reacties op de overname. Duizenden belangstellenden hebben de nieuwe webpagina’s van Hof van Saksen al bekeken of gebeld met onze reserveringscentrale dat men wil boeken; dit kan vanaf vandaag', aldus algemeen directeur Thomas Heerkens van Landal GreenParks. 'Operationeel hebben we met de diverse afdelingen gekeken wat de kortst mogelijke termijn is voor de herstart. Vanaf vandaag kunnen mensen weer reserveren en doen we velen een plezier door al in de herfstvakantie open te gaan.'
Bij de overname gaf Landal GreenParks aan dat er de komende periode een groot bedrag wordt geïnvesteerd in upgrade van luxe en service om het park nòg exclusiever te maken. Heerkens: 'Vanzelfsprekend zijn die investeringen niet voor de herfstvakantie gereed, maar laten we niet vergeten dat Hof van Saksen van zichzelf al een zeer bijzonder resort is. Mooie architectuur, schitterend aangelegd en gastvrijheid op hoog niveau.' Momenteel bekijkt Landal hoe het investeringsprogramma kan worden uitgevoerd.
Exclusief resort
Het exclusieve vakantieresort Hof van Saksen beschikt over circa 600 luxe, rietgedekte boerderijen, meerdere restaurants, een zwembad met wildwaterbaan en whirlpools en uitgebreide spa- en wellnessfaciliteiten.