10 januari 2007

Hanzestad Compagnie Bedrijf van het Jaar

Rubrieken

De Hanzestad Compagnie is zaterdag uitgeroepen tot Bedrijf van het Jaar 2006 van de gemeente Lelystad.

Het gala rondom de uitreiking van de prijs, met ruim 700 aanwezigen, werd georganiseerd op de Ocean Diva, één van de partyschepen van de Hanzestad Compagnie.

Veel stemmen

In de weken voorafgaand aan de verkiezing konden de leden van de bedrijfskring Lelystad hun stem uitbrengen via internet. De Hanzestad Compagnie kreeg een ruime meerderheid van de stemmen.

Speciale betekenis
Volgens de leden van de bedrijfskring heeft Hanzestad met de opening van het nieuwe kantoor/restaurant, de deelname aan grote evenementen en het blijven ontwikkelen van diverse martksegmenten een speciale betekenis gehad voor Lelystad in 2006.

Hanzestad Compagnie dingt nu op 2 februari mee naar de Flevopenningen. Een prijs voor het beste bedrijf in de provincie Flevoland.

Relevante links: