Foto: Robert Aarts Fotografie
De winnaars:
>> Categorie Congres
>> Categorie Deelname
>> Categorie Maatschappelijk Betrokken
>> Categorie Creatief (zie foto)
>> Categorie Effectief
>> Categorie Beurs
Gasten checkten in, hingen hun jas op en vertrokken vervolgens langs vele hostessen richting een heuse darkroom, waar diverse spotlights een spel maakten van het netwerken. Op de diverse tafels konden de gasten zichzelf voorzien van een drankje. Riemer Rijpkema namens evenementen branchevereniging CLC VECTA en René Küchler namens HighProfile Events verzochten vervolgens alle gasten mee te gaan naar een volgende ruimte. Op een rond podium met live camerabeelden op doeken verdeeld over de zaal, was het programma prima te volgen.
De organisatie koos met een video, een interview en een kort juryrapport, voor uitgebreide aandacht voor alle genomineerden. Daardoor kregen de gasten een redelijk beeld van de kracht van de diverse evenementen, maar werd de avond wel erg lang. Met de juryvoorzitters verstopt in het decor, een VJ die live met attributen de nominaties kracht bijzette en een DJ die al beatboxend de spanning vasthield kreeg het thema live is leuker invulling.
Na afloop van de awardshow kregen de gasten vier minuten om hun eigen stoeltje naar achter te zetten en werd ondertussen de complete zaal omgetoverd tot feest- en netwerklocatie. Met het meest kritische publiek als gast, blijven kritische noten natuurlijk niet uit. Zowel positief als negatief. EventBranche.nl verzamelde enkele reacties:
'Mooi dat de creativiteit continu een hoofdrol speelde.'
'Bij een aantal awards werd het mij niet duidelijk waarom de één wel won en de ander niet.'
'Het programma duurde te lang, daardoor werd het een erg lange zit.'
'Perfect gebruik gemaakt van de diverse ruimtes van de locatie.'
Natuurlijk zijn wij ook nu weer benieuwd naar uw reacties en wellicht positieve noten of verbeterpunten voor de organisatie van de Gouden Giraffe. Reacties kunt u onder dit artikel kwijt.