9 augustus 2011

Gerben Plasmeijer eerste gasthoofdredacteur van EventBranche Magazine

Door Ted van de Pavert

Rubrieken

EVENTBRANCHE MAGAZINE - IDEA-voorzitter en directeur/eigenaar van Obsession Gerben Plasmeijer is de eerste gasthoofdredacteur van EventBranche Magazine.

Foto: Gerben Plasmeijer, met links Bram Nauta en rechts Maurice Hartog

EventBranche koos voor Plasmeijer, omdat rond deze tijd een nieuwe IDEA-voorzitter het stokje zou hebben overgenomen en het gasthoofdredacteurschap samen zou vallen met zijn afscheid. 'Plasmeijer blijft alsnog een jaar aan, maar als nummer 3 uit de EventBranche Top 40, huidig IDEA-voorzitter en eigenaar van een vrij groot eventbedrijf, denken wij met Gerben een interessante traditie te zijn gestart', aldus Sjoerd Weikamp van EventBranche.

In het nummer dat half september verschijnt, schoof Plasmeijer aan bij de redactie. In een uitgebreid katern waar de IDEA-voorzitter de onderwerpen bepaalde, is de rode draad 'ondernemen'. Dat resulteerde in een aantal interessante artikelen:

- een column van Rutger Castricum (PowNed)
- interview met Bernard Wientjes
- Ronde Tafel over hybride evenementen
- Must have apps voor de eventbranche
- Het dreamteam van Gerben Plasmeijer
- Plasmeijer vs Van der Valk