5 juni 2008

Fijnevent vindt EYdentity van 7700 Ernst & Young’ers

Door Marja Tan

Rubrieken

Het 125-jarige Ernst & Young bleek ‘alive and kicking’ tijdens het enorme feest dat zij gaven op zaterdag 31 mei in Ahoy Rotterdam. Fijnevent ging op zoek naar het DNA van het jarige bedrijf en vertaalde dit in het concept: EYdentity.

Ceasar Zuiderwijk, daalt met een weergaloze drum- en lasershow vanuit het dak neer, om samen met een Braziliaanse brassband het feest tot een temperamentvolle climax te leiden.


De claim van Ernst & Young ‘Quality in everthing we do’ vormde voor fijnevent de inspiratie voor het thema van het feest

Tijdens het uitnodigingstraject, dat eind december werd ingezet, werd geleidelijk aan duidelijk dat in overdrachtelijke zin het DNA van iedere Ernst & Younger centraal staat.
Het concept steunde op de vier pijlers trots, topkwaliteit, menselijk, en ‘down to earth’. Na de opening van het festijn in Ahoy werd de visualisatie van deze DNA-streng als een Olympische fakkel binnengebracht. Emotie, puurheid en company pride voerden de boventoon, in alle aspecten van de kunstzinnige show. Een show die op ludieke wijze tot zijn recht kwam in een omgetoverd sportpaleis tot een hy-tech Eydentity hall of fame!

Het DNA-symbool vervolgde zijn reis in het getransformeerde Ahoy, door de vijf hallen met ieder hun eigen EYdentity-gezicht om samen te smelten in de drie lunaparken die de flitsende LEDvloer met hippe DJ en VJ flankeerden.De podia werden bevolkt door DJ Jean, Wolter Kroes, Albert West, Dries Roelvink en Alain Clarck.
De finale, weer in het sportpaleis, was met Anouk, Ali B, drie Idolssterren, Bløf en het optreden van Ceasar Zuiderwijk.