In het komende EventBranche Magazine dat dezer dagen op uw deurmat valt, een uitgebreide onderzoek special, met onder meer een voorinzage van het NIDAP-onderzoek dat ook dit jaar weer bij vele honderden grote en middelgrote bedrijven van Nederland onderzoek deed naar hun eventbeleid.
Interessant was onder meer de vraag 'Waar staat uw organisatie nu als het om grote en middelgrote events gaat?' Daarbij gaf een derde dus aan dat ondanks vaak mindere budgetten alles weer mogelijk is. Echter bij 3 op de 100 bedrijven is alles op het gebied van events on hold gezet. Slechts 8 procent van de bedrijven zag ten opzichte van 2011 het budget stijgen.
De cijfers leidden tot een paar opvallende uitspraken van NIDAP-directeur Paul van der Wal. Veel meer cijfers en interpretaties in het EventBranche Magazine.