20 maart 2007

Buurt in actie: "Duinrellende"

Rubrieken

Ruim 700 Wassenaarders hebben hun handtekening gezet tegen nieuwe attracties op Duinrell. Volgens woordvoerder Peter Ten Arve hebben de diverse buurtverenigingen de handen ineen geslagen om de leefbaarheid van Wassenaar te waarborgen.
„Er rinkelt maar één kassa en dat is die van Duinrell en de lasten zijn voor Wassenaar en de inwoners,” aldus Ten Arve die dit ‘Duinrellende’ noemt. De actie is niet alleen gericht tegen de achtbaan Ricks Delight maar ook tegen mogelijk andere attracties. „Meer dan in Walibi,” waarschuwt Ten Arve die een stroom van nieuwe bezwaarschriften aankondigt.

Deze zullen betrekking hebben op de geluidshinder voor de omwonenden, de onbekende gevolgen voor flora en fauna, verkeersaantrekkende werking en overlast vooral van dagjesmensen en het ontbreken van een Milieu Effect Rapportage.
Hij gaat vandaag de handtekeningen en de eerste nieuwe bezwaarschriften bij wethouder Alkemade (CDA, ruimtelijke ordening) aanbieden.
Namens Duinrell zegt woordvoerder Peter Wijnen dat de directie later deze week op de actie zal reageren.
Lees ook: