Basic-Fit sluit ADE-activatie af en verbindt fitness, muziek en opkomend talent
Feel Good Club bracht live DJ-optredens naar een fitnessomgeving en maakte van de club aan de Stadhouderskade een plek voor muziek, beweging en community. Het evenement overdag bood een andere manier om ADE te beleven en verbond elektronische muziek met fitness, buiten de gebruikelijke club- en festivalomgevingen. In totaal beleefden meer dan 250 bezoekers de ervaring.
Later op de dag zette Basic-Fit het programma voort met ADE Lab On Track. Rijzende DJ’s kregen de kans om tussen 16:00 en middernacht live op te treden terwijl leden aan het trainen waren. Dankzij de samenwerking kregen geselecteerde talenten een podium voor een nieuw publiek en kwam de volgende generatie elektronische muziekartiesten terecht in een alledaagse fitnessomgeving.
Erica van Vonderen-Hahn, Chief Commercial Officer bij Basic-Fit: 'We wilden de energie van ADE naar onze club brengen en laten zien hoe vanzelfsprekend fitness en muziek samengaan. Door samen te werken met ADE bereikten we een nieuw publiek en konden we nieuw talent een podium geven op een onverwachte plek. We zijn trots op wat we samen hebben neergezet en zien dit als het begin van meer manieren om muziek en beweging naar onze leden te brengen'.
Foto: Rachel Ecclestone