EventBranche Borrel in DeLaMar: 'wat een locatie' (foto's)

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
10 december 2010 10:16 uur
EventBranche Borrel in DeLaMar: 'wat een locatie' (foto's)

De laatste EventBranche Borrel van 2010 in het vernieuwde DeLaMar Theater in hartje Amsterdam was een fantastische afsluiter van een op zijn minst bijzonder jaar. De verkorte borrel (van 16.00 tot 18.30 uur) met een max pax kreeg louter lovende reacties van de 250 aanwezigen.

>> bekijk de vele tientallen foto's van Photonic

DeLaMar zou eigenlijk de locatie zijn geweest voor ons SEO-congres, dat door tegenvallende belangstelling helaas geen doorgang kon vinden, maar door snel en flexibel schakelen werd het congres omgeturnd tot de oudjaarsborrel. En wat een succes. Met een maximum van 250 gasten en een opkomst van 243, was de no show historisch laag. De opzet van de borrel was simpel en effectief: DeLaMar verzorgde zelf de catering, de Rode Foyer was de borrelruimte en diverse medewerkers van DeLaMar verzorgden rondleidingen door de werkelijk prachtige locatie, waar volop ruimte is voor meetings en evenementen.

>> bekijk de vele tientallen foto's van Photonic

>> video volgt zeer binnenkort

1 Reacties

Wat een prachtige locatie. Een chique uitstraling, warm, modern, tijdloos, fantastisch. En wat een prachtige fotogallerij.Een niet te evenaren service van het personeel met een warme uitstraling, attent en vriendelijk. Alles tot in de puntjes verzorgd. Kortom een fantastische borrel.
Chris J. Heine @ 10-12-2010 23:04 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
Word abonnee voor 99 euro

Foto gezicht

Neem nu een abonnement voor 99 euro per jaar. Met een jaarabonnement profiteert u van vele extra's en bent u verzekerd van een plekje op onze EventBranche Borrels... lees meer

 

 

Volg ons op twitter
Wordt lid van onze linkedin group