Contact

EventBranche is hét overkoepelende platform voor iedere eventprofessional

voor de nodige kennis, netwerk en promotie. Bezoek als lid gratis zes van onze evenementen, ontvang de nieuwsbrief, het vakblad en breng jezelf op de hoogte van wat er speelt in de branche op het gebied van trends, wetgeving en andere actuele ontwikkelingen.

Met bijna 1500 leden is EventBranche een must voor iedereen die zegt professioneel met evenementen bezig te zijn. Informatie en aanmelden voor 109,00 euro per jaar kan HIER

Gebruik het hele netwerk van aanbieders én opdrachtgevers van evenementen om je bedrijf in de markt  te zetten. Heeft u nieuws of tips, of wilt u bekendheid genereren via onze media? U zoekt personeel of juist een baan? Hieronder vindt u onze contactgegevens en de juiste contactpersonen.

Sales & Marketing

                                          

Mark Wichmann                         Askin Ozay                                      Corine Hamer
mark@eventbranche.nl              askin@eventbranche.nl                    corine@eventbranche.nl
(06-23605496)

Redactie & Content

             

Sjoerd Weikamp                        Maartje Springer
sjoerd@eventbranche.nl            maartje@eventbranche.nl
(06-14968839)
                            
Operationeel Manager /          Ledenbeheer & -administratie      Stagiaire Marketing &
Traffic & Back Office                                                                     Communicatie

                                   afbeelding wordt bijgesneden
Robin van Leeuwen                    Elin van der Hoorn                          Romy Besselink
robin@eventbranche.nl              elin@eventbranche.nl                   romy@eventbranche.nl
(06-41208750)


 

Contactgegevens Proef Media B.V.
Bezoekadres:                                              Postadres:             
Transportweg 12, tweede verdieping           Postbus 165
7007 CN Doetinchem                                   7000 AD Doetinchem
Tel: 0314 36 10 60

E (algemeen) info@eventbranche.nl
E (sales) sales@eventbranche.nl

Routebeschrijving:
- Vanaf de A 18 neemt u afrit 3 (Doetinchem/Zeddam), aan het einde van de afrit slaat u af richting Doetinchem.
- Bij de eerste stoplichten (woonboulevard) slaat u rechtsaf.
- Neem op de rotonde de eerste afslag naar Transportweg.
- Sla daarna linksaf om op de Transportweg te blijven.
- Volg de weg, na ± 300m aan de rechterkant Transportweg 12.

Contact

EventBranche.nl, EventBranche Magazine, EventBranche Nieuwsbrief, de EventBranche Borrels, de EventBranche Twitter- en LinkedIn-accounts zijn activiteiten van Proef Media BV

Postadres:
Postbus 165
7000AD Doetinchem

Bezoekadres:
Transportweg 12, tweede verdieping
7007 CN Doetinchem

Telefoon:
Tel 0314 361060
Fax 0314 332963

Email:
info@eventbranche.nl

Word lid voor 159,- euro excl. BTW

Foto gezicht

Word nu lid van EventBranche.nl voor 159,- euro excl. BTW per jaar. Met een jaarlidmaatschap profiteert u van vele extra's en bent u verzekerd van een plekje op onze EventBranche Borrels... lees meer

 

 

Ontvang onze gratis nieuwsbrief
Ontvang onze gratis nieuwsbrief

Wekelijks verstuurt Eventbranche.nl haar online nieuwsbrief. Neem nu een GRATIS abonnement en ontvang iedere week al het nieuws uit uw branche.
Ja, ik wil de gratis nieuwsbrief ontvangen

Volg ons op twitter
Wordt lid van onze linkedin group