Meedoen aan de beursactie is heel eenvoudig. U ontvangt voorafgaand aan de beurs Evenement 2007 een actiekaart met een persoonlijke code in uw brievenbus. Deze code activeert u op www.reisalsprijs.nl en wellicht bent u de gelukkige winnaar van een vakantie naar Finland.
De reis wordt u aangeboden door Anderlichtopdezaak.nl. Het bureau uit Naarden stelde speciaal voor de actie van FZ en Oplocatie een 'Weekendarrangement Laplandavontuur' beschikbaar voor twee personen. U vliegt non-stop naar uw vakantiebestemming in Finland, waar een winters avontuur inclusief huskysafari op u staat te wachten.
Om mee te doen aan de actie en kans te maken op deze fantastische reis surft u dus naar http://www.reisalsprijs.nl en tikt u uw code in. Heeft u geen kaart ontvangen kom dan op woensdag 4 of donderdag 5 april op Evenement 2007 naar de stand van FZ en Oplocatie. U vindt onze stand onder standnummer B080 in hal 7. Naast deelname aan de beursactie kunt u daar ook alle informatie inwinnen over zowel FZ als Oplocatie.