EVENTBRANCHE ROI - De onderzoeken zijn helder: eventmarketing en experience marketingbudgetten stijgen. Logisch want marketeers van grote multinationals (budgetten tussen 50 en 75 miljoen) verwachten niet meer dan een ROI van 1 : 5.
>> VEEL MEER WETEN OVER ROI EN EVENTS? Kom naar de Interactieve ROI workshop en schrijf in voor de Dag van het Evenement (de laatste alleen voor marketeers en communicatieprofs)
Kleinere bedrijven en organisaties, met minder budget, gaan nog altijd uit van een 1:3 ROI. Hieronder de keiharde feiten en de 5 belangrijskte redenen om een evenement in te zetten (is de infographic niet goed leesbaar, klik op het plaatje en bekijk de grotere versie):
<p><a href="https://s3.amazonaws.com/easel.ly/all_easels/420079/cijfers2014/image.jpg" target="_blank"></a></p>
