Vincent Penseel nieuwe GM Van Nelle Fabriek, Drijvend Paviljoen en Schiecentrale Events

12-06-2018 - EVENEMENTENLOCATIE INDUSTRIEEL - De Van Nelle Fabriek, Drijvend Paviljoen en Schiecentrale Events zijn Rotterdamse locaties aangestuurd door Henk van Maanen en Hans Baggerman. De twee hebben een bijzonder team van collega's, komende uit diverse takken van sport. Onlangs stelden zij een nieuwe GM aan: Vincent Penseel (op de foto staand, links).

'Om te blijven vernieuwen en groeien', aldus Baggerman en Van Maanen. 'Vincent Penseel lijkt om meerdere redenen de persoon om de Van Nelle Fabriek bovenaan de locatielijst te houden. Door onze groei en innovatie hadden Hans en ik steeds minder tijd om ons team liefde en aandacht te geven. Dat was letterlijk de tekst in de advertentie: geef ons team liefde en aandacht en laat ze groeien. Vertel ze niet wat ze moeten doen, dat weten ze zelf prima. Punt, meer niet. Ja, wel de vraag om 30% groei de komende 3 jaar. We hebben veel mensen gesproken, maar na 15 minuten met Vincent keken we elkaar aan en hebben we hem de baan aangeboden. Op gevoel. Vier maanden later kunnen we zeggen dat ons gevoel goed was, we vliegen, you aint seen nothing yet!'

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst. Reageer
>GERELATEERD uit Eventbranche Select®
 1. De Kuip Meetings & Events

  De Kuip biedt voor ieder evenement van 50 tot 2.500 personen vele mogelijkheden in één van de 15 sfeervolle zalen.
 2. NFGD Audiovisueel

  De NFGD is het oudste audiovisuele bedrijf van Nederland en de meest flexibele partij om mee te werken als je...
 3. Omnivents, Avontuurllijk Evenementenbureau, PEOPLE-POWER-PLAY

  Omnivents en Watergoed, een one-stop-shop!
 4. Nationaal Militair Museum

  Het Nationaal Militair Museum is de evenementenlocatie met allure
 5. Strandzuid

  Het concept onderscheidt zich van de andere stadsstranden door de perfecte mix van business en leisure.

EventBranche supporting partners

 

EventBranche preferred partners