Vincent Penseel nieuwe GM Van Nelle Fabriek, Drijvend Paviljoen en Schiecentrale Events

12-06-2018 - EVENEMENTENLOCATIE INDUSTRIEEL - De Van Nelle Fabriek, Drijvend Paviljoen en Schiecentrale Events zijn Rotterdamse locaties aangestuurd door Henk van Maanen en Hans Baggerman. De twee hebben een bijzonder team van collega's, komende uit diverse takken van sport. Onlangs stelden zij een nieuwe GM aan: Vincent Penseel (op de foto staand, links).

'Om te blijven vernieuwen en groeien', aldus Baggerman en Van Maanen. 'Vincent Penseel lijkt om meerdere redenen de persoon om de Van Nelle Fabriek bovenaan de locatielijst te houden. Door onze groei en innovatie hadden Hans en ik steeds minder tijd om ons team liefde en aandacht te geven. Dat was letterlijk de tekst in de advertentie: geef ons team liefde en aandacht en laat ze groeien. Vertel ze niet wat ze moeten doen, dat weten ze zelf prima. Punt, meer niet. Ja, wel de vraag om 30% groei de komende 3 jaar. We hebben veel mensen gesproken, maar na 15 minuten met Vincent keken we elkaar aan en hebben we hem de baan aangeboden. Op gevoel. Vier maanden later kunnen we zeggen dat ons gevoel goed was, we vliegen, you aint seen nothing yet!'

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst. Reageer
>GERELATEERD uit Eventbranche Select®
 1. Van Nelle Fabriek

  De Van Nelle Fabriek. Industrieel Rijksmonument en trots UNESCO Werelderfgoed
 2. Fokker Terminal

  De Fokker Terminal is gevestigd in de voormalige school van Luchtvaarttechniek in Den Haag. De locatie is door de...
 3. De Rijtuigenloods

  De Rijtuigenloods biedt met de combinatie van een historisch, industrieel karakter en een trendy interieur een unieke...
 4. Werkspoorkathedraal

  De Werkspoorkathedraal: een gerenoveerde industriële locatie met ±5.800m2 vrije vloeroppervlakte en eindeloze...
 5. DeFabrique Evenementenlocatie

  DeFabrique is een oude mengvoederfabriek met up-to-date faciliteiten voor memorabele evenementen.

EventBranche supporting partners

 

EventBranche preferred partners