19 september 2007

Veel belangstelling nieuwe show Cirque du Soleil

Rubrieken

Er wordt enthousiast gereageerd op de nieuwe show van Cirque du Soleil. De verkoop van VIP-arrangementen via Arjan van Dijk Groep is al heel succesvol.

Vanaf 29 februari komt Varekai met een nieuwe Europese tour naar Amsterdam. Ook deze show belooft weer een indrukwekkend spektakel te worden, want waar Cirque du Soleil ook komt, indruk maken ze.

Al 11 jaar samenwerking
Cirque du Soleil en de Arjan van Dijk Groep hebben al elf jaar een hechte samenwerking. Ook voor Varkekai verzorgt de Arjan van Dijk Groep de VIP-arrangementen, bestaande uit eerste catergorie kaarten, een cocktail receptie (inclusief maaltijdvervangende gerechtjes), een drie-gangen diner en mogelijkheid voor een brunch tijdens de matinees in de speciale Tapis Rouge VIP Lounge.
Wereld waar alles mogelijk is
Sinds 1996 komt Cique du Soleil naar Nederland. De shows Saltimbanco, Alegría, Quidam en Dralion werden door méér dan één miljoen mensen uit Nederland bezocht. Elke show heeft zijn eigen verhaal, gemarkeerd door de typische 'Cirque du Soleil' combinatie van hoogstaande acrobatiek, live muziek, prachtige kostuums en wonderlijke creaties. Varekai is een wereld, diep in het bos, op de top van een vulkaan. Een wereld waar alles mogelijk is.