18 december 2015

Van der Valk opent eerste Vitaliteitshotel

Door Maartje Springer

Rubrieken

EVENEMENTENLOCATIE HOTEL - Van der Valk is een nieuw hotelconcept rijker. Het Van der Valk Vitaal in Tiel biedt, naast congres- en eventmogelijkheden nu ook vitaliteitsdiensten, ontspanningsmogelijkheden en een verpleegafdeling onder de naam Van der Valk Care.



Binnen Hotel Tiel zal Van der Valk Vitaal een breed aanbod bieden aan diverse vitaliteits-diensten zoals podotherapie, psychologie, fysiotherapie en diverse andere paramedische specialismen. Alles onder één dak. En uiteraard aangevuld met de voor Van der Valk gebruikelijke hoogwaardige restauratieve gastvrijheid en ontspanningsmogelijkheden zoals een functionele fitness en in de toekomst een zwembad, sauna en een overheerlijk stoombad.

Elfi van der Valk vertelt hierover: 'Wij, en daarmee ook onze gasten, worden steeds ouder en willen langer actief blijven en vitaal zijn. Van der Valk Vitaal biedt hierin een perfecte ondersteuning en is dan eigenlijk ook een logische stap. We zijn er zeer trots op dat we dit als eerste hotel in Nederland nu zo breed kunnen aanbieden, hier midden in de Betuwe in Tiel. Vooralsnog bieden we deze service alleen in Hotel Tiel aan, omdat er een groot aantal faciliteiten en hotelkamers zijn en we ons in de laagbouw specifiek op vitaliteit richten. Maar in de toekomst, zouden we het ook in meer van onze hotels aan kunnen bieden'.

Als aanvullend onderdeel van Van der Valk Vitaal gaat het concern echter nóg een stapje verder. Onder de noemer Van der Valk Care, maakt vanaf 21 december een geheel professioneel verpleegafdeling met gediplomeerde verpleegkundigen ook onderdeel uit van het Vitaliteits-concept. 24 uur per dag, 7 dagen in de week professionele zorg in een vertrouwde omgeving binnen het Van der Valk Hotel Tiel. Er wordt samengewerkt met de eerste- en tweedelijns zorg en is geschikt voor familie-verblijven met gezinsleden die continue (medische) zorg nodig hebben, voor gasten die tijdelijk niet over hun eigen mantelzorg kunnen beschikken of die vanuit het ziekenhuis niet alleen thuis kunnen zijn.

Gezond zijn, gezond worden en gezond blijven is het motto van Van der Valk Vitaal, en met deskundige zorg en warme hospitality, een prachtig concept voor de Betuwe!

Voor alle informatie omtrent Van der Valk Vitaal kunt u binnenkort terecht op onze website www.vandervalkvitaal.nl of telefonisch via Hotel Tiel 0344-622020.