26 maart 2008

Van der Boom en Kroes bij Nacht van Oranje in Ahoy

Rubrieken

De 16de Nacht van Oranje, op dinsdag 29 april in Ahoy Rotterdam, belooft opnieuw een groot spektakel te worden. Maar liefst 26 Nederlandse artiesten zullen op de avond voor Koninginnedag het oranje uitgedoste publiek komen vermaken.
Jeroen van der Boom: “Ik kijk erg uit naar mijn eerste optreden bij de Nacht van Oranje. Onder de Nederlandse artiesten staat de Nacht van Oranje toch wel bekend als het feest der feesten.”

Het complete programma is bekend. Onder de artiesten onder andere debutant Jeroen van der Boom, maar ook Thomas Berge, Wolter Kroes, Jannes, Monique Smit en De Sjonnies zijn van de partij. Lee Towers is traditioneel afsluiter van Nederlands grootste meezingfeest.
‘De Nacht’, zoals de jaarlijkse happening wordt genoemd, is alweer aan de zestiende editie toe en staat bekend als een waar Nederlandstalig muziekfestijn. De presentatie dit jaar is in handen van Albert West, inmiddels ook onlosmakelijk verbonden aan De Nacht van Oranje in Ahoy.