18 april 2008

Traffic Support neemt TCMR over

Door Marja Tan

Rubrieken

TCMR, Rotterdams’ leverancier van verkeersregelaars bij evenementen als de Rotterdam Marathon, de Bavaria Cityrace en het Zomercarnaval, is overgenomen door Traffic Support B.V. uit Zwolle.

TCMR, Traffic & Crowd Management Rijnmond, maakt vanaf heden deel uit van Traffic Support B.V. Voor Traffic Support, expert op het gebied evenementenlogistiek, is de overname van de activiteiten van TCMR een logische uitbreiding van haar aanwezigheid in de Maasstad.

Jur Kaper van Stagehands, voorheen de moedermaatschappij van TCMR: “Wij hebben jarenlang gewerkt aan het ontwikkelen en uitbouwen van onze verkeersdiensten. De tijd die nodig is om een goede kwaliteit te blijven bieden, konden wij niet langer investeren in deze tak van het bedrijf”. Ik ben er van overtuigd dat Traffic Support, in het gedachtegoed van TCMR, voor onze klanten de beste partner is”.