6 november 2007

TEN4 wint derde editie Media Indoor Beachvolleybal

Rubrieken

Voor de derde maal organiseerde BOOM! EXPERIENCE het Media Indoor Beachvolleybaltoernooi voor bedrijven uit de evenementenbranche en uit de media. TEN4 uit Waalwijk won het toernooi in The Sand.

Dertig teams hadden zich ingeschreven voor en streden voor de titel. Het Media Indoor Beachvolleybaltoernooi vindt twee maal per jaar plaats in The Sand te Amsterdam. Het toernooi startte met een gezamenlijke warming up door Petra Vennegoor van A-Way Events. Tijdens de wedstrijden was er nek- en schoudermassage van Work Massage.

Uitslag van het toernooi:
1. TEN4
2. BBK
3. FD Mediagroep
Afterparty

Na de wedstrijden was er vanaf 21:30 uur een Afterparty met onder andere DJ Bus waar nog tot laat doorgefeest werd. Overigens waren bijna alle acht de kwartfinalisten bedrijven die nog niet eerder hadden meegespeeld met dit toernooi: FD Mediagroep, BOOM!, Ilse Media, Broeks Events, Sport- & Evenementencomplex Merwestein, BBK en natuurlijk TEN4. Alleen Cards Unlimited, de kampioen van de eerste editie, was een ‘oude bekende’.

Lees meer: