24 juni 2008

Sven en Mignonne Versteegh aan vooravond opening Russische locatie

Door Sjoerd Weikamp

Rubrieken

Het eerste Russische avontuur van Sven en Mignonne Versteegh van All Events Group nadert zijn climax. Op 27 juni is de grootste pre-opening van WonderHall, de nieuwe naam van het voormalige bioscoopgebouw en discotheek´Bolid´.

ID&Concept Company heeft dit complex in Perm (Siberisch Rusland) omgebouwd tot een zes verdiepingen tellend event center.

'De regio Perm (5 miljoen inwoners) wordt sinds enkele weken nieuwsgierig gemaakt naar wat er gebeurt in WonderHall. Niet in de laatste plaats door een grootse teaser campagne. Op TV, magazines, kranten, abri´s, taxi´s en de mega banner op het gebouw zelf staat de deur naar een spectaculaire wereld vol elegant vertier op een kier', ontvouwen de twee de mediateasers.

Hype?
‘We hebben gekozen voor een campagne waarbij we mensen teasen en eigenlijk niet verklappen wat WonderHall werkelijk is. Dat we een bijzonder event center voor zowel B2B als B2C zijn was het enige dat men dacht te weten. De deur symboliseert voor iedereen iets anders en dit geeft discussie en nieuwsgierigheid. Door naast de deur pakkende teksten, vragen en/of statements te plaatsen hebben we een nog grotere hype kunnen creëren’. Aldus Sergey Kalmikov, Director of Sales & Marketing van WonderHall.

Flash mobs
Na een lange roep om informatie vanuit vele kanalen heeft WonderHall op 5 juni een persconferentie georganiseerd in samenwerking met Itar Tass, het Russische persbureau, waarin een tip van de sluier is opgelicht: de promotional party’s zijn aangekondigd en de pre opening is gepresenteerd. Direct erna is het tweede deel van de reclamecampagne van start gegaan. Acteurs verzorgden Flash mobs op drukke verkeerspunten en winkelcentra in Perm, de tv campagne wordt gemaximaliseerd en er verschijnen veel advertenties en publicaties. Ook 750 potentiële klanten zijn persoonlijk uitgenodigd voor de promotie party’s door artiesten die vervoerd werden door één van de 35 paarse Wonderhall taxi’s. Perm kleurde paars deze dagen.

De promotional party’s zijn speciaal georganiseerde en geprogrammeerde avonden waarbij pers en potentiële opdrachtgevers als eerste de kans krijgen zicht te verwonderen over de bijzonder werelden binnen Wonderhall. Naast een speciale show, culinaire hoogstandjes en een hoog niveau van hospitality worden de gasten ook persoonlijk rondgeleid door het gehele pand. Zowel de afgewerkte zalen als de niveaus welke nog in de decoratiefase zijn worden aangedaan om de gast de volledige mogelijkheden van het pand te laten ervaren.

Voor meer informatie en de up-to-date situatie: www.totaalconcepten.nl/Perm