1 februari 2013

Studio A12 zet nieuw concept in de markt

Door Sjoerd Weikamp
EVENEMENTENLOCATIE STUDIO BLACK BOX - Studio A12 heeft een nieuw feestconcept “Leve de Koning” ontwikkeld. 'De hele locatie ademt oer-Hollandse gezelligheid uit; van het entertainment, het eten en drinken tot en met de decoratie', aldus de evenementenlocatie in Bunnik.

'Zing mee met Hollandse hits, van André Hazes tot Anouk. Ook echte oud-Hollandse spelen zoals bingo of het “Ik hou van Holland”-spel horen natuurlijk bij dit feestconcept. Alles staat in het teken van onze Hollandse trots: kaasmeisjes, draaiorgels, tulpen en natuurlijk mogen vlaggetjes, klompen en levensgrote koeien niet ontbreken. En wilt u genieten van heerlijke stroopwafels, poffertjes, broodjes Unox of Hollandse stamppotten? Studio A12 zorgt voor herkenbaar en kwalitatief goed eten en drinken op een bijzondere wijze gepresenteerd. Voor ieder budget heeft Studio A12 een passend Hollands programma', schetst de evenementenlocatie het concept en haar mogelijkheden.

Studio A12 positioneert zich de laatste tijd nadrukkelijk als evenementenlocatie voor zakelijke evenementen en heeft met vier verschillende sfeerruimtes, samen bijna 2500 m2 en parkeerruimte voor 1200 auto's.