
Het doel van de pop-up was bezoekers kennis te laten maken met het pand en de horeca ondernemer die dit gaat exploiteren.
Vanaf deze zomer wordt de oude Ingenieurswoning volledig gerenoveerd en in oude stijl teruggebracht. In samenwerking met Van Wensen F&B wordt hier culinair en artistiek café 'tHUIS aan de AMSTEL' gebouwd. De echte opening staat gepland voor het voorjaar 2014.
Bij de locatie kunnen vergaderingen plaatsvinden, privé diners worden gegeven en (wijn) proeverijen voor diverse gezelschappen worden georganiseerd. Zoals in de meeste gebouwen van Stadsherstel kan op deze locatie aan het water ook worden getrouwd.
Bijzonder is dat dit één van de eerste horecagelegenheden in Amsterdam wordt die deels tot stand komt met behulp van crowdfunding. Stadsherstel draagt zorg voor de gehele renovatie waarmee het pand terug wordt gebracht in oorspronkelijke staat en geheel horeca gereed wordt gemaakt. Naast de eigen investering van de ondernemer en een bancaire lening wordt vervolgens via crowdfunding extra investering gezocht voor inventaris en meubilair.