
Secretaresses krijgen gratis dag inhoud en vermaak in Event Center Beekse Bergen
Het programma duurt van 13.30 tot 16.00 uur. Na de ontvangst in het Event Center, verzorgt Meetingselect een lezing waarin tools worden aangereikt die secretaresses helpen om nog efficiënter meetings binnen het bedrijf te managen en daarmee tijd en kosten te besparen. De dag wordt afgesloten met een bussafari naar Safaripark Beekse Bergen, waar een Ranger interessante vergelijkingen tussen dieren en mensen maakt.
Event Center Beekse Bergen werkt samen met de Nederlandse Belangenvereniging voor Freelance Secretaresses (NBFS) en biedt een gratis freelance secretaresse aan. Uiteraard kan een freelance secretaresse niet één op één de taken overnemen van een (directie)secretaresse, maar deze vervanger kan wellicht wel zorgen dat er tijd is om naar Event Center Beekse Bergen te komen.
Gratis aanmelden
Alle secretaresses zijn welkom en deelname is gratis. Aanmelden is echter wel noodzakelijk en dat kan via eventcenter@beeksebergen.nl