24 april 2009

SBS6 besteedt aandacht aan reanimatie tijdens bedrijfsuitje (VIDEO)

Door Sjoerd Weikamp

Rubrieken

Het SBS6-programma Gered heeft onlangs aandacht besteed aan een reanimatie tijdens een bedrdijfsuitje. De mensen van EHBO Diensten Nederland, veel aanwezig op zakelijke evenementen, en de medewerkers van de locatie spelen een hoofdrol in de redding.

'Zes jaar geleden ben ik begonnen met mijn bedrijf EHBO Diensten Nederland om de EHBO te professionaliseren. Een commerciële zakelijke dienstverlening met een hoog service niveau voor zakelijke- en publieksevenementen', kijkt Eric van der Meer terug op zijn bedrijf dat in de jaren vele evenementbezoekers heeft 'gered'.

'Vorig jaar hadden we opnieuw een reanimatie op een relatief klein zakelijk evenement. Ryanne (verpleegkundige) en Miriam (student geneeskunde) hebben deze reanimatie samen met de BHV uitgevoerd en met succes. Met kerst kwam er een kaartje van de familie: dankzij jullie kunnen wij als gezin deze kerst vieren', vat Van der Meer de redding samen op de kartbaan van DeFabrique, waarbij ook de medewerkers van de locatie adequaat ingrepen.

Het indringende verhaal rondom de reanimatie van Sjaak (49) is online bij SBS6.