22 maart 2007

Robbert Weddepohl director of sales Amsterdam American Hotel

Rubrieken

Het Amsterdam American Hotel, behorend tot de Eden Hotel Group, heeft een nieuwe director of sales: Robbert Weddepohl (32). Weddepohl is afkomstig van InterContinental Hotels Group, waar hij de functie van Sales Manager bekleedde.
Robbert Weddepohl (de rechter van de twee heren) met zijn complete sales team.
Nieuw salesteam

Het salesteam van het Amsterdam American Hotel heeft de afgelopen maanden een aantal veranderingen ondergaan. Sales Coördinator Suzanne van Beek is op 8 januari 2007 begonnen. Merel Uiterwaal startte per 7 augustus 2006 als Sales Executive, Group Sales Agent Laura van Rooijen is per 1 mei 2006 verantwoordelijk voor de groepsreserveringen en vanaf 1 december 2006 is Genecy Souissa als Banquets Sales Supervisor gestart.

Stralen
Weddepohl gaat met zijn team het hotel krachtig positioneren op de Nederlandse en buitenlandse markt: “Het American spreekt velen tot de verbeelding en dat is volkomen terecht. Nu we de afgelopen tijd de authentieke uitstraling extra hebben versterkt en tegelijkertijd alle aanpassingen hebben gedaan aan de moderne tijd, straalt het American als nooit tevoren. Het is een fantastische kans om de vele kwaliteiten van deze historische hotelgrond uit te mogen dragen.”