21 augustus 2007

PartyCompany restaureert ´De Eendragt´

Rubrieken

Party Company gaat de oude korenmolen De Eendragt in Kaatsheuvel restaureren. De Company is eigenaar van de locatie en financiert de verbouwing van de zeldzame molen.

Vanaf 15 september gaan de werkzaamheden aan de oude korenmolen ´De Eendragt´ aan de Zuidhollandsedijk van start. De huidige eigenaar PartyCompany gaat zeer zorgvuldig met de zeldzame molen om want al eerder hebben er grootschalige herstelwerkzaamheden aan deze molen plaatsgevonden.

Roots van PartyCompany
De stelling wordt volledig vervangen, daarna worden de wieken en het staartstuk onder handen genomen. PartyCompany financiert de verbouwing, die een heel jaar zal duren, grotendeels zelf. ´Ons bedrijf heeft zijn roots bij deze molen liggen, mijn vader startte hier in 1968 zijn antiek en curiosawinkel. Hier werden de eerste gethematiseerde feesten van Nederland gegeven, dus hier zijn wij zeer zuinig op´, aldus Sven Versteegh, directeur van PartyCompany.
'Het totaalplaatje is nog helemaal intact, want hoewel er inmiddels acht feestzalen om de oude molen heen gebouwd zijn, heeft het geheel nog steeds een sprookjesachtige sfeer. De opnieuw gerestaureerde Eendragt kan daar nog extra aan bijdragen', weet de PartyCompany.