29 november 2011

Partycateraar Van Essen komt met EventTrailer

Door Sjoerd Weikamp

Rubrieken

PARTYCATERING - Horecabedrijf Van Essen Catering uit Hooglanderveen lanceert een nieuw product. De EventTrailer, een mobiele en overdekte ruimte die plaatsbiedt aan 75 gasten.

'De EventTrailer maakt het voor feestelijke en zakelijke gelegenheden mogelijk neer te strijken op unieke locaties. Van strand tot bouwput: de EventTrailer kan overal neergezet worden. En alle voorzieningen voor een geslaagde bijeenkomst zijn aanwezig', aldus hets het ondernemersduo Wim en Paul van Essen van het bedrijf in onder meer partycatering.

Het tweetal heeft internationale ambities: 'Er is op dit gebied een gigantisch gat in de markt. Vergeet de partytent en het tijdrovende opzetten daarvan. De EventTrailer maakt het mogelijk om de locatie van een bijeenkomst of evenement razendsnel voor te bereiden. Wij hoeven hem enkel voor te rijden.'