30 november 2006

Palazzo wegens succes verlengd

Rubrieken

Met nu al meer dan 20.000 verkochte kaarten is Palazzo voor het derde achtereenvolgende jaar een groot succes gebleken. Het management van Palazzo heeft daarom besloten de speelperiode van Palazzo te verlengen van 3 februari naar 25 februari 2007.
Het geheel nieuwe menu van twee Michelinsterren-kok Ron Blaauw en de show vallen wederom in de smaak. Met 6.000 extra plaatsen kunnen nog meer mensen genieten van dit bijzondere avondje uit, voordat Palazzo Amsterdam weer zal verlaten.

Bovendien is Palazzo in december maar liefst 7 dagen per week geopend (met uitzondering van 5 en 24 december en tussen Kerst en Oud & Nieuw gesloten). In januari en februari is, door de overweldigende belangstelling, besloten om Palazzo ook op woensdagavond te openen. Naar verwachting zal deze editie van Palazzo de meest succesvolle in rij zijn, met meer dan 30.000 bezoekers in 4 maanden tijd.

Theater van de zintuigen
Palazzo is een ultieme combinatie van theater en sfeervol dineren op topniveau en wordt ook wel het theater van de zintuigen genoemd.
Voor Palazzo 2006/2007 heeft twee Michelinsterren-kok Ron Blaauw, befaamd om zijn eigen restaurant in Ouderkerk aan de Amstel, een geheel nieuw menu samengesteld en verzorgen internationaal geprezen artiesten een verbluffende nieuwe theatershow vol humor en acrobatische hoogstandjes.
Locatie
De Palazzo spiegeltent staat tot en met 25 februari 2007 in de beeldentuin van het Westerpark, direct naast de Westergasfabriek in Amsterdam.
Relevante link: