15 december 2014

Ovation Holland verrast healthcare professionals met indoor jungle

Door Maartje Springer

Rubrieken

EVENEMENTENBUREAU INCENTIVE - Destination Management Company (DMC) Ovation Holland heeft 200 internationale gasten van een healthcare onderneming verrast met een groen en duurzaam diner bij evenementenlocatie de Arendshoeve .

De DMC creërde in samenwerking met de locatie de ultieme setting voor een intiem diner, waarbij de gasten alle gelegenheid hadden tot informeel netwerken. In een omgeving van groene planten, versierd door een overdaad aan oranje amarylissen, uitgelicht door spots en waxinelichtjes, kon er worden genoten van diverse gerechten zoals rouleau van gerookte zalm, parelhoenfilet, truffelmousseline, geroosterde pastinaak en peen met rode Portsaus.

Het internationale gezelschap was in Nederland voor een aantal meetings en congressen in Noordwijkerhout. Ovation Holland, dochteronderneming van de wereldwijd vertakte MCI Group, organiseerde als DMC alle lokale diensten voor deze meetings en het verblijf van de gasten, waaronder het avondprogramma in Arendshoeve.