14 september 2007

Opmerkelijk: nationale bedrijfsuitjesdag

Rubrieken

Radioprogramma AVRO Arbeidsvitaminen heeft vorig jaar de Nationale Bedrijfsuitjesdag in het leven geroepen. Ook dit jaar heeft een aardig aantal bedrijven zich aangemeld.

Arbeidsvitaminen biedt vrijdag 14 september op Nationale Bedrijfsuitjesdag een aantal bedrijven de kans om samen met het oudste radioprogramma ter wereld en presentator Gerard Ekdom hun bedrijfsuitje te vieren in attractiepark Walibi World.

Het gaat om bedrijven die eerder te gast waren bij Arbeidsvitaminen. Zij spelen in Walibi een quiz. Bij een fout antwoord moeten de bezoekers de bijbehorende attractie in.


Behalve dat de werknemers van de diverse bedrijven bij de live-uitzending kunnen zijn, kunnen ze bijvoorbeeld ook een ritje maken in de achtbaan, met of zonder Gerard Ekdom, de presentator die onder meer bekend is van zijn deelname aan de actie Serious Request in het ‘Glazen Huis’.