19 januari 2007

Oplocatie maakt topper van 2006 bekend

Rubrieken

De collega's van Oplocatie.nl komen volgende week met de veel gelezen arrangementennieuwsbrief. Naast de top 40 van januari, daarin ook de bekendmaking van de topper van 2006.
Oplocatie.nl houdt een lijst bij van meest gelezen en aangeklikte presentaties op de site. Over heel 2006 is bijgehouden welk bedrijf het meest 'geklikt' is.
Collega Mark Wichmann zwijgt als het graf, maar gaf na kop koffie 6 toch een klein tipje van de sluier: "Het is een locatie, die toevallig eerder ook al in het FZ Magazine heeft gestaan", aldus de grote man achter de arrangementennieuwsbrief.
Aanmelden

Wordt zeker vervolgd en houdt uw mailbox in de gaten. Nog geen abonnee op de Oplocatie Arrangementennieuwsbrief? Meldt u dan hier aan.