20 april 2007

Obsession doet event voor Hans Anders

Rubrieken

Voor de Optische Exploitatie Maatschappij (Hans Anders, Het Huis Opticiens en Van Boxtel Gehoorapparaten), organiseerde Obsession Live Communication in februari een groots intern motivatie evenement.

2500 medewerkers uit Nederland, België en Frankrijk waren bij het 25 jarig jubileum van Hans Anders aanwezig. Als locatie voor het evenement werd gekozen voor Bob's Party Palace.

Lancering eigen omroep
De werkzaamheden van de Optische Exploitatie Maatschappij zijn gericht op de zintuigen zien en horen. Kijken en luisteren stond dan ook centraal bij de lancering van de eigen TV OEMroep. Het programmabestel was samengesteld uit de bekende tv programma’s en tv personalities van deze tijd.
Variatie in programma
De medewerkers konden op de avond zelf afstemmen op hun eigen favoriete tv programma. Life Cooking met Rudolph van Veen, Looking Good met visagisten en kappers , De Lama’s, Notenclub, Fear Factor, TMF met Alex van Ostrom en Dancing with the stars. Mainstage werd gevuld met live optredens van de grootste artiesten van Nederland en België; Gerard Joling, Candy Dulfer, Marco Borsato en Belle Perez.

Opdrachtgever tevreden
'De OEMroep is succesvol gelanceerd met een verrassend hoog aantal kijkers. Een waardig jubileumfeest, een echt hoogtepunt', reageert Stephanie de Geest van de Optische Exploitatie Maatschappij.