
Nadat Casey Francisco het Bondnummer 'For your Eyes only' had gezongen werd de spits afgebeten door Bernd Damme, die op 15 jarige leeftijd Eye-wear.nl oprichtte en meer recent het merk Pelliano. TedX spreker Jan Gunnarsson nam de zaal mee in het verhaal van Hostmanship, Oog voor detail. Esther Crombag sloot de ochtend in het donker af. Op haar elfde werd ze blind en daarom werden alle lampen uitgedaan om alle gasten mee te nemen in haar wereld. Zij liet de bezoekers inzien dat je tegenslagen aankunt, niet bij de pakken neer moet zitten en juist een nieuwe norm kunt stellen aan de situatie waarin je je bevindt. Na de pauze nam Arthur Brand, kunst(fraude)kenner, het publiek mee in een James Bond verhaal over zaken die het daglicht (nog) niet verdragen en aansluitend gaf serial entrepeneur Michiel Muller inzicht in het openbreken van markten, zoals hij dat gedaan heeft met ondermeer benzineketen Tango en Route Mobiel. Drummer Lars Nijman schudde de zaal wakker met een drumsolo als start van zijn crowdfunding traject om de beste drummer van de wereld te worden. De dag werd afgesloten door Patrick Roubroeks, organisator van meerdere koninklijke evenementen. Gastheer Peter van der Vorst leidde deze dag. Onder het genot van een hapje en drankje van Select Catering konden de deelnemers nog even nagenieten.http://player.vimeo.com/video/64715116
NL Conference 2013 from CongresLink on Vimeo.
De organisatie van For your EYE’s only
Dit jaar viel de organisatie van NL Conference in handen van Arjen Lemstra (BrancheContact.nl), Robert Guijt (DeLaMar), Maaike Hamann (De Doelen), Silvia de Bruin (CongresLink) en Michel Wenzel (Thearent). De regie werd verzorgd door Ad de Haan (LiveLab).
Social Media
Sendsteps zorgde ervoor dat de vragen uit zaal aan het eind van elke keynote op het scherm verschenen. Via het Connect programma van Swingbo konden alle aanwezigen voorafgaand aan het event hun profiel invullen aan de hand van zowel vakinhoudelijke als persoonlijke vragen. Het systeem 'matchte' de verschillende deelnemers aan elkaar en zo ontstonden er nieuwe contacten tijdens het netwerkspel halverwege de dag. Net als vorig jaar heeft HCIBS (How can I be social) gezorgd voor een App met programma van de dag en twittermogelijkheid.