29 januari 2007

Nauta presenteert nieuwe naam in radiocommercials

Rubrieken

Nauta Business Events heeft na 10 jaar haar naam veranderd. Het bureau uit Lelystad heet sinds vorige week Nauta Evenementencommunicatie. Op Business News Radio is een maand lang een spotje te horen met de nieuwe naam.
Eigenaar Bram Nauta legt uit: 'Mooie en uitdagende evenementen hebben we mogen produceren. In die 10 jaar heeft zowel het vak in zijn algemeenheid, als het bureau een enorme ontwikkeling meegemaakt. Wij hebben voor deze nieuwe naam gekozen omdat we vinden dat ‘Evenementen communicatie’ meer recht doet aan de diensten die we al lange tijd leveren.'
Specifieke kracht
'Een belangrijk deel van onze dagelijkse werkzaamheden bestaat uit het produceren van evenementen die communiceren. Het evenement toepassen als strategisch communicatiemiddel, dat is ons vak. Onze specifieke kracht daarbij is de combinatie van concept en uitvoering. Wat we bedenken is uitvoerbaar. Over hoe we het uitvoeren is goed nagedacht', zet Nauta zijn eigen bureau neer.
Nieuwe huisstijl

De naamswijziging heeft onder meer geresulteerd in een nieuwe huisstijl. Daarnaast is de website opnieuw ontworpen, gebouwd en ingericht. 'Het ‘+’ tekentje neemt in het nieuwe logo een belangrijke plaats in. Dit plusje symboliseert de interactie en samenwerking met opdrachtgevers en leveranciers', aldus Nauta.

Radioprimeur

Tot slot heeft Nauta ook nog een primeurtje: 'Met ingang van maandag 5 februari gaan we een maand lang adverteren op Business Nieuws Radio (BNR). Volgens mij zijn we het eerste bureau in Nederland dat een dergelijke campagne op de radio begint.'