4 september 2007

Minister Ella Vogelaar opent city Stayokay Amsterdam

Rubrieken

Minister Ella Vogelaar heeft afgelopen zondag 2 september, de officiële opening verricht van Stayokay Amsterdam Zeeburg. De nieuwe, trendy city Stayokay is de derde vestiging in Amsterdam.
De nieuwe Stayokay heeft 99 ruime kamers met totaal 512 bedden (13x 2-persoons, 12x 4-persoons, 6x 5-persoons en 68x 6-persoons).
ANP PRESSLINK Nils van Houts
Stayokay is gevestigd in een voormalige ambachtsschool uit begin 1900. Het resultaat is een zeer modern hostel in een klassiek jasje. Naast 99 ruime kamers heeft Stayokay Amsterdam Zeeburg een restaurant, een bar, een groot terras en zes multifunctionele zalen voor vergaderingen, feesten en workshops.
Stayokay deelt het imposante gebouw aan het Timorplein met Studio K (2 bioscoopzalen, theaterzaal, café-restaurant en podium voor live optredens), IIRE Conferentiecentrum, digitaal trapveld Cybersoek en 36 kleinschalige kantoorruimtes.
Stayokay is een keten van 30 hostels in Nederland.
Meer over Stayokay Events , een samenwerking tussen Stayokay en de Events Company Group, is te lezen in FZ 3 dat op 11 september verschijnt.