17 januari 2014

Marie Aubain Events organiseert evenement in voortraject opening Stadskantoor Utrecht

Door Sjoerd Weikamp

Rubrieken

EVENEMENTENBUREAU BEDRIJFSOPENING - Utrecht maakte onlangs haar nieuwe burgemeester bekend en opent binnenkort een nieuw stadskantoor. Marie Aubain Events won de pitch voor het creëren en begeleiden van een bijzondere ontmoeting met alle ambtenaren van de Domstad.

Marie Aubain Events kijkt tevreden terug op het evenement: 'Het stadskantoor wordt momenteel gebouwd in het hart van Utrecht. Omdat het gebouw nu casco gereed is, ontbreekt een goede aanleverroute en moeten alle goederen met een kraan naar boven getakeld worden. Deze logistieke uitdaging wordt nog bemoeilijkt door een stormachtige wind die op deze dag waait. Om 16:00 uur stromen 2100 man binnen, terwijl het buiten stormt en regent. De verlichting, warme dranken en vrolijk welkomst entertainment doet de koude en het ongemak snel vergeten. Het Utrechts koor op de trap zingt de mensen stil. Als zij de trap verlaten blijft 1 man achter: de nieuwe burgemeester. Zijn korte en krachtige speech sluit hij af met het belang van samenwerken van alle mensen onderling. Om dit verhaal kracht bij te zetten introduceert de burgemeester netwerkgoeroe “Alain” die de nieuwe koers zal verduidelijken. Deze acteur maakt netwerken en samenwerken inzichtelijk met zijn "wol-act" en heeft de zaal binnen 10 minuten helemaal plat.'

De daadwerkelijke verhuizing van de 14 stadsdelen staat op 6 oktober van dit jaar gepland. In het nieuwe gebouw komen dan 2.500 werkplekken, geschikt voor 3.000 ambtenaren.