25 september 2007

Madurodam bezorgt relaties een hoogtepunt (video)

Rubrieken

Het 10-jarig jubileum van Madurodam Events beleefde dinsdag letterlijk een hoogtepunt. Twintig relaties van Madurodam Events gingen 50 meter de lucht in. Dineren boven het Nederland in het klein bleek een daverend succes.

Op grote hoogte, boven de skyline van heel Nederland, verzorgde Mike de Jong een exclusief 3-gangen menu voor de 20 gelukkigen tijdens het Dinner in the Sky. Dat leverde niet alleen verbaasde en gelukkige gezichten op bij de 20 relaties van Madurodam, ook de medewerkers van Madurodam waren dik tevreden. Marieke Smit van Madurodam Events spreekt in een interview op grote hoogte over een geslaagde stunt.

De 20 gasten waren de gelukkige winnaars van de loting die gehouden werd onder de aanwezigen tijdens het relatie-evenement “Madurodam Zomeravond Event” op woensdag 29 augustus van Madurodam Events.

50 meter hoogte

In een speciale dinertafelconstructie werden de gasten aan een kraan tot 50 meter hoogte boven Madurodam gehesen. Eenmaal boven presenteerde de chefkok het diner, terwijl de gasten genoten van het uitzicht op Madurodam en over de stad Den Haag.

Aandacht op SBS 6

Daarmee lijkt Dinner in the Sky een gegarandeerd succes. Daar moet je dan ook wel tussen de 10 en 15.000 euro voor neerleggen, maar een succes is het. Zo kreeg Madurodam zeer veel media-aandacht, met als 'hoogtepunt' een reportage op SBS 6 Hart van Nederland.

Filmreportage:
(in verband met ziekte van uw razende reporter volgen foto's zsm)
Oplocatie.nl: