24 mei 2007

Lorenti gaat zich als evenementenbureau profileren

Rubrieken

Lorenti slaat een nieuwe weg. Het bedrijf uit Wolvega gaat zich meer profileren als evenementenbureau. Hiervoor heeft het drie nieuwe medewerkers aangetrokken die actief  bedrijven moeten gaan benaderen.

Janet Sterenberg, Robin Fijn en Kersten Groen-Bronstein zijn als commercieel medewerkers in dienst getreden van Lorenti. Samen met Sacha de Vries vormen zij het nieuwe commerciële team.
Lorenti Festiviteiten is gespecialiseerd in het organiseren, produceren en realiseren van evenementen voor zowel kleine als grote gezelschappen. Het bedrijf beschikt over een grote hoeveelheid thema decors, attributen, decorstukken, ballondecoraties, attracties, licht & geluid, kostuums, entertainment, zeskampspelen en diverse feestbenodigdheden.