15 mei 2008

Libéma lanceert nieuwe website voor beurs en event accommodaties

Door Marja Tan

Rubrieken

Libéma Beurzen & Evenementen heeft de websites voor vrijwel alle beurzen- en evenementenaccommodaties in een nieuw jasje gestoken.

De websites zijn overzichtelijker voor zowel bezoekers als exposanten en volledig aangepast aan de vernieuwde huisstijl van de verschillende accommodaties waarin de kleuren oranje, zwart en antraciet de hoofdrol spelen.

De acht beurzen- en evenementenaccommodaties van Libéma hebben sinds kort een nieuwe huisstijl en een nieuw logo gekregen. De websites van de locaties zijn hierop aangepast.
Libéma Beurzen & Evenementen laat met de uniforme websites zien dat onder meer Brabanthallen ‘s-Hertogenbosch, Zeelandhallen Goes en IJsselhallen Zwolle tot hetzelfde concern behoren. Ook de nieuwsbrieven van de verschillende accommodaties zijn gerestyled.