5 maart 2007

Leiden versterkt positie als congresstad

Rubrieken

Op woensdag 28 februari vond in de Pieterskerk de Hollandia Netwerkborrel plaats, georganiseerd door het Zuid Hollands Bureau voor Toerisme in samenwerking met de Pieterskerk en Leiden congresstad.
Ruim 170 professionals uit de congres- en evenementenwereld hebben kunnen kennis maken met de vele mogelijkheden die de stad Leiden biedt voor het organiseren van een congres of evenement.
Leiden heeft nu al veel in huis om binnen de randstad een van de belangrijkste congressteden te worden. Leiden beschikt over een oude binnenstad met drieduizend historische monumenten en huisvest een van de beste universiteiten van Europa. Ook door de gunstige ligging in de Randstad is Leiden aantrekkelijk voor bezoekers van buitenaf.
Nieuwe zaal
Tijdens deze netwerkborrel is onder andere geconcludeerd dat Leiden zijn positie als congresstad in de toekomst kan versterken. Er komen nieuwe congreslocaties. De Stadsgehoorzaal beschikt vanaf augustus 2008 over een nieuwe Kleine Zaal voor 350 mensen. Hotel Leiden opent in december 2007 zijn nieuwe congreslocatie met negen multifunctionele vergaderzalen.
Samenwerkingsverband
Leiden Congresstad is opgezet als samenwerkingsverband tussen de verschillende congreslocaties, hotels, restaurants, musea en overige faciliteiten in de stad. Door deze samenwerking kan Leiden ook de grotere congressen onderdak bieden.

De organisatie verschaft informatie aan belangstellenden en onderhoudt de website leidencongresstad.nl.
Oplocatie.nl: